Jdi na obsah Jdi na menu
 


Točník 2010

27. 3. 2010

Dnes jsme vyrazili ve velkém počtu (tři dvounožci a tři čtyřnožci) na další z výletů pořádáných Vickem od Strážné skály. Tentokrát se pořádal na hrad Točník. Sice se trošku pokazilo počasí, ale dešťové přeháňky byly naštěstí jen po cestě a po příjezdu na místo srazu. Potom začalo místy i vykukovat sluníčko a celkově výlet opět vyšel velice dobře.

Sešlo se asi 21 lidiček a asi 13 pejsanů. Po příjezdu všech účastníků jsme vyrazili po cestě na hrad. Míjeli jsme ohrady se zvířátky (kozy s kůzlátky, ovce s jehňátky a prasátkem) Všichni pesani se chovali slušně a ohrady míjeli bez snahy tato zvířátka prohánět. U hradu jsme se chvíli pozdrželi, prohlédli si nádvoří a něco nafotili. Poté jsme pokračovali po červené značce lesem na Hředle, ale odbočili jsme, obešli kopec a vrátili se na parkoviště.

Zde jsme se rozdělili, část se rozjela domů a část pokračovala na Žebrák. My byli domluveni s Rendou Kazdou, že se sejdeme ve Zbirohu. Byl tady na turistickém pochodu s Wukem a chtěl poznat naší malou Cindu. Tak jsme ještě přejeli kousek dál a chvíli popovídali. Pejsani se ještě trošku proběhli v rekreačním zařízení u rybníka a potom jsme se rozloučili a odjeli domů.

http://xamepoki.rajce.idnes.cz/02_Tocnik_-_Kopie/